Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küsimus rotimuru kohta

Go down 
4 posters
AutorTeade
Lota
Kohanen!
Kohanen!
Lota


Postituste arv : 37
Join date : 27/04/2009
Age : 28
Asukoht : Tamsalu | Lääne-Virumaa

Küsimus rotimuru kohta Empty
PostitaminePealkiri: Küsimus rotimuru kohta   Küsimus rotimuru kohta EmptyNelj Juul 23, 2009 8:52 pm

Olen kuulnud ja piltidelt näinud, et paljud inimesed, kes kasvatavad rotte külvavad neile muru.
On see nagu mingi mänguväljak neile?
On see alati vajalik ja milleks seda muru külvatakse?

Vabandage, et nii lolle küsimusi küsin, aga mul pole pikka aega rotti olnud ( ükskord oli rott ja see oli ainult üheks õhtuks ) ning ma ei tea sellest muruvärgist absoluutselt midagi. :125:
Tagasi üles Go down
rotitüdruk
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 12
Join date : 28/05/2009

Küsimus rotimuru kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus rotimuru kohta   Küsimus rotimuru kohta EmptyNelj Aug 06, 2009 10:33 am

Mina ka sellest murust midagi ei tea,aga äkki nad vahel näksivad seda.seal peal oleks neil hea pikutada ka :125:
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Küsimus rotimuru kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus rotimuru kohta   Küsimus rotimuru kohta EmptyNelj Aug 06, 2009 2:26 pm

Nad saavad seal lihtsalt.... chillida :D kaevavad ja viidavad aega, vajalik nüüd küll ei ole, aga lõbus kindlasti :)
Tagasi üles Go down
kuusikuj
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 2
Join date : 14/11/2014

Küsimus rotimuru kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus rotimuru kohta   Küsimus rotimuru kohta EmptyReede Nov 14, 2014 9:16 pm

Saavad väheke lõbutseda jah.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Küsimus rotimuru kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus rotimuru kohta   Küsimus rotimuru kohta Empty

Tagasi üles Go down
 
Küsimus rotimuru kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kodutoidust

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hooldus ja tarvikud :: Eluase-
Hüppa: