HomeHome  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Rott kratsib end veriseks!

Go down 
AutorTeade
Alisa
Kohanen!
Kohanen!

Postituste arv : 3

PostitaminePealkiri: Rott kratsib end veriseks!   Esm Juul 27, 2009 11:09 pm

Mu rott kratsib ennast. Kõrvade tagant poole seljani on kõik verisks kratsitud. Olen väga mures. Kas keegi oskab öelda, mis tal viga võiks olla? Kuidas saaksin oma rotti aidata?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
rotiplix
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 101

PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Teis Juul 28, 2009 1:42 pm

Mu eelmise rotiga oli sama lugu. Karv tuli ära ja nahk oli punane. Ma pakun, et su rotil allergia. Ma soovitan sul looma arsti juurde minna. Käisin ise rotuga ka ja talle tehti süst, mis sügelust leevendas.

Alisa
Kohanen!
Kohanen!

Postituste arv : 3

PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Teis Juul 28, 2009 8:28 pm

Palju maksab visiit ja süst loomaarsti juures keskmiselt? et teaksin raha selle jaoks varuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
rotiplix
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 101

PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Kolm Juul 29, 2009 2:07 pm

ohhh... Ma pole hiljuti (õnneks) loomaarsti külastanud, aga mul maksis 100.- kuid siis olid teised ajad ja väike kliinik kah.

Sallu12
Kohanen!
Kohanen!

Postituste arv : 1

PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Püh Sept 12, 2010 2:02 pm

Mul oli ka esimesel rottil nii..ema uuris arvutist terve öö ja ainus mis tal olla võis oli sügelislestad...ma soovitan sul minna kiiremas korras loomaarsti juurde,sest rott võib sellesse surra kui see liiga kaugele jõuab..Rottile tehaks iga 10 päeva tagast 3 süsti ja siis peaks see läinud olema vähemlat meil nüüd on:)Ja kolm süsti maksis meil 195 kr niiet väga kallist just ei ole...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   

Tagasi üles Go down

Rott kratsib end veriseks!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1