Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jaht rotile.

Go down 
AutorTeade
Annely20
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 07/04/2010

Jaht rotile. Empty
PostitaminePealkiri: Jaht rotile.   Jaht rotile. EmptyKolm Apr 07, 2010 3:06 pm

Mul selline mure, ostsin loomapoest 4 päeva tagasi 2 kuuse rotitüdruku, puuri 2 päeva hiljem. Kuid esimene õhtu lasi ta sülest minekut ja nüüd kätte ei saa, istub kokkukäiva diivani all või sees vedrude vahel. öösel kuulen läbi padja kui vedrudes turnib, öösel veel müttab voodis teki peal või käib lillepottides mulda välja kraapimas. Päeval aga vilksatab kuskil korraks kuid nähes mu pisimatki liigutust kaob ta jälle voodi sisse. Mis nipiga ma ta sealt välja küll meelitaks? Olen lasknud voodi alla kasti ja vedrude vahele teodoranti et äkki see ta sealt välja peletab... Samuti on söök ja joogipudel puuris, luuk ka lahti kuid pole suutnud tabada kui puuri korraks külatab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jaht rotile. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaht rotile.   Jaht rotile. EmptyNelj Veeb 17, 2011 11:23 pm

-


Viimati muutis seda mesimummu (Nelj Veeb 24, 2011 7:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Annely20
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 07/04/2010

Jaht rotile. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaht rotile.   Jaht rotile. EmptyNelj Veeb 17, 2011 11:47 pm

See mure oli mul 10 kuud tagsi, rott ammu väljas:)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Jaht rotile. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaht rotile.   Jaht rotile. EmptyReede Veeb 18, 2011 12:35 pm

-


Viimati muutis seda mesimummu (Nelj Veeb 24, 2011 7:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Annely20
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 07/04/2010

Jaht rotile. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaht rotile.   Jaht rotile. EmptyReede Veeb 18, 2011 1:15 pm

No jah, meelitamistatika ei aidanud siin midagi, ta oli liiga arg, kui mingitki liikumist toas märkas nii ta kadunud oli. Tuli appi võtta kavalus ja väga suur kannatus. Tal oli pealt avatav puur, see puur sai ööseks voodi ette pandud, luuk lahti ja selle külge pikem nõõr, puuri sisse kortsus ajalehed, sinna kuhugi vahele midagi head sõõdavat ja muidugi joogipudel puuri külge. No ja sai siis nii oodatud ööseti nõõr peos, nagu kuulda ajalehe krõbinat siiis ruttu luuk kinni tõmmata. See ebaõnnestus mitu korda, tema oli kiirem, sai plehku, 5. ööl see lõpuks õnnestus. Aga peale 5 magamatta ööd oli sellest rotist küll mõõt täis. Ta jõudis läbi närida neti ja telefoni juhtmed, tel.laadia juhe juppideks hekseldatud ja digi kaabel augustatud. Välja teda enam ei lubanud, sai ära antud. Aga nüüd on mul uus rotitüdruk kelletaolist pole ma veel varem kohanud kuigi mul rotte palju olnud. Ta sai võetud kui oli 3 nädalane, nüüd on ta 8 kuune ja nii suur sõber, ta ei karda midagi-kedagi, mänguhimuline, uudishimulik, kui sul on mingi töö käsil, näit külmkapi pesemine siis võiks kasvõi temaga pesta, peaasi et ta saaks asjamees olla:) Ta ei näri juhtmeid, ei hammusta, ei poeta oma pabulaid kuhugi, naudib sügamist ja meeldib komme varastada:) Asi selles et päevast mil ta sain on teda iga päev puuurist välja võetud ja temaga tegeldud, tal pole hirm ja ta teab et temaga ei tehta midagi halba. Aga nagu teada on igal rotil omamoodi iseloom nagu inimesteelgi, mõnga sobid kohe, mõnega mitte kunagi.
Aga suuremat puuri tahaks talle, praegu tal tavaline hamstripuur, sooviks suuuremat, äkki on kellelgi? Kõrgus max 30cm. Ööseti ta ikka puuris, muidu suuremalt jaolt jookseb ringi ja tüütab, heas mõttes:))
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jaht rotile. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaht rotile.   Jaht rotile. Empty

Tagasi üles Go down
 
Jaht rotile.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tarvikud rotile!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Väljas pool puuri-
Hüppa: