Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Minu Jeekim!

Go down 
2 posters
AutorTeade
LontuOskar
Kohanen!
Kohanen!
LontuOskar


Postituste arv : 12
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Asukoht : Harjumaa

Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! EmptyNelj Apr 29, 2010 8:33 am

Mul on üks rott ja tema nimi on Jeekim. Ta on umbes 5-kuune. Ta on isane, tumehalli- ja valgekirju. Kuna meil on kodus ka küülikud, siis mängib ta ka nendega. Tahtsin talle sõpra ka otsida, aga kui lemmiklooma poodi lähen, siis pole seal kas rotte või kui on, siis on need emased rotid.

Pilte:

Minu Jeekim! P1140556

Minu Jeekim! P1140561
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! EmptyNelj Apr 29, 2010 6:02 pm

Tore , et ka meie foorumisse uusi rotiomanikke tuleb . Sinu Jeekim on küll väga armas :) . Räägi sa talle sõbra ka võtad ?
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
LontuOskar
Kohanen!
Kohanen!
LontuOskar


Postituste arv : 12
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Asukoht : Harjumaa

Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! EmptyReede Apr 30, 2010 9:04 am

Väga tahaksin talle sõpra ka leida, aga pole ikka leidnud No . Aga kui ikka sõbra võtaksin, siis ikka isase rotu I love you .
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! EmptyReede Apr 30, 2010 3:09 pm

Aga meie foorumis on palju kuulutusi. Vaata ringi ja võibolla leiad üsna ruttu talle kaaslase. :)
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
LontuOskar
Kohanen!
Kohanen!
LontuOskar


Postituste arv : 12
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Asukoht : Harjumaa

Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! EmptyReede Mai 07, 2010 4:37 pm

Ahjaa, tahtsin veel öelda, et ta on Dumbo ja Rexi ristand. Tal on suured kõrvad ja lokkis vurrud ja selg. cat
Tagasi üles Go down
LontuOskar
Kohanen!
Kohanen!
LontuOskar


Postituste arv : 12
Join date : 17/01/2010
Age : 27
Asukoht : Harjumaa

Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! EmptyNelj Juun 10, 2010 9:07 am

Yepii,, meie Jeekim käis näitusel (ühel väiksel küla-laadal) ja teha sai esimese koha! bounce Auhinnaks oli 100.- kroonine Ülemiste kinkekaart. Käisime paar päeva tagasi Tallinnas Ülemistes lemmiklooma poes ja saime väikse rotipoisi. I love you Ta on valge-ja-helehalli-kirju, veel päris väikene! cat

Varsti saab pilte kaa! Exclamation
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Minu Jeekim! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu Jeekim!   Minu Jeekim! Empty

Tagasi üles Go down
 
Minu Jeekim!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rotid ja nende omanikud!!
» Minu rott Rotsu.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rotipusa :: Meie rotid-
Hüppa: