Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 lichtnichtstern rotid

Go down 
AutorTeade
lichtnichtstern
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 6
Join date : 14/01/2009

lichtnichtstern rotid Empty
PostitaminePealkiri: Re: lichtnichtstern rotid   lichtnichtstern rotid EmptyKolm Jan 14, 2009 5:30 pm

Mul on kodus 4rotti:
Bibi sünd 4juuni.2008-hetkel siis 6kuune(äsja sai) rotiplika, arg ,kohutavalt raske iseloomuga,metsik,ülbe,tige,samas sõbralik,ahne,meeldib tähelepanu.Ta reageerib oma nimele kohutavalt hästi.Välimuselt must-kõhualt valge ja käpad ka natuke valged.Hästi truu,ja samas ustav.Aga käitub nagu täielik pubekas.Kui ta väiksem oli hammustas lihtsalt lambist mul varbaid ja võttis ka mu emal ninast kinni.Nüüd näksib,probleem ei ole üle läinud.Väiksena olid tal kirbud,aga nendest saime õnneks lahti.Ostsin ta balti jaama lemmiklooma poest,võibolla bka seetõttu sellise iseloomuga.Toitu vaid näksib.
Tixie(sünd 25.aug.2008-praegu 4kuune rotilaps)Elus kaisukaru hüüdnimega nuuskmõmmik,Ehtne kaisukaru-kui soovite endale kaisukaru hankige parem rott vms :125: ...Pidevalt vaid magab,kas varrukas,kõhu peal,puuris või üks kõik kus seda teha lastakse.Ükskord oli emal ta varrukas ja kõikus nagu kiiktoolis seal kaasa,kui suurem hoog tuli nii rott kohe ülesse.Kui magada ei lasta siis on rahutu.(musta värvi -kõhu alt valge ja jalad ka valged-nagu sokid oleksid jalas)
Chipsi-arg veidike,kahtlev,samas uudishimulik.Rohkem hoiab omaette ja täielik süle rott naudib tähelepanu.Samuti reageerib oma nimele ja üpriski aktiivne. dDivanil käib rohkem iseseisvalt ringi kui Tixie.Ehk siis tema on Tixi eestvedaja.Välimuselt on ta Must- valge kaputsiin rott ,võetud kasvatajalt sama vana nagu Dixie sünd 25.08.2008
Dottie(hüüdnimi Täpik)-sinakas halli seljaga ninaots valge,väga haruldane ja ilus ning armas rott,Sülle väga ei kipu,see eest armastab limpsida..Hästi uudishimulik ,ta vaid -ainult sööks koguaeg,kui võimalus antakse.Sünd 6sept 2008)kõige noorim siis 3kuune kuskil .Võtab kõik tükid endale ja tassib need nurka,peaasi,et vaid tema need saaks.Ta ei söögi neid vaid võtab lih kõik vastu.
Kahjuks mul kodulehte ei ole,aga (www.orkut.com) on neist mõned pildid üleval.Kel huvi siis kasutajanimi seal mul Annika(A)
Tagasi üles Go down
 
lichtnichtstern rotid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rotiloendus
» BLacRat'i rotid
» SuureLoomaHullu rotid
» Rotineiu rotid.
» Rotu rotid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rotipusa :: Meie rotid-
Hüppa: