Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.

Go down 
4 posters
AutorTeade
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. EmptyReede Märts 14, 2008 9:20 pm

See teema on loodud rotifoorumisse selleks, et aidata neid kes ei oska siin foorumis midagi teha või kasutada!
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
kerliilrek
Kohanen!
Kohanen!
kerliilrek


Postituste arv : 4
Join date : 18/05/2008

KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: Re: KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. EmptyPüh Mai 25, 2008 6:06 pm

Ma ei saa aru, miks ei tohi tavakasutajad mänge lisada . Ja üks mängudest mille ma lisasin ja see lukku pandi, ei ole pisi.ee-st võetud . Tean jah et seal on see mäng . Aga ikkagi, miks ei tohi ise mänge lisada ?
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: Re: KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. EmptyNelj Mai 29, 2008 8:02 pm

Pisist ei tohi mänge võtta sest, see on sealt varastamine. Isegi teise idee võtmine ja siia toomina on varastamine.
Teiseks meil on mängude moderaator raheelika. Enne peab temalt küsima ja kokkuleppima milliseid mnge võib panna ja kas ülte tohib. Pea enne temaga nõu. Kindlasti küsimise peale lubab ta mängu ülesse panna enna kontrollimist.
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: Re: KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. EmptyEsm Aug 04, 2008 7:19 pm

Ma ei saa hästi aru kuidas ja kust lisada endale avatari ja allkirja confused

edit: Leitsin juba ise, enne ei pannud tähele.
Tagasi üles Go down
spliff
Kohanen!
Kohanen!
spliff


Postituste arv : 3
Join date : 07/10/2013

KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: Tahaks rotti ära anda   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. EmptyEsm Okt 07, 2013 7:10 pm

Tere, ma soovin oma rotti ära anda, kuid foorumi reeglid ei luba 7 päeva external linke lisada. See tähendab et ma ei saa lisada oma rotist pilte, kuigi see on kohustuslik ning ilmselgelt vajalik. Palun kas oleks võimalik see 7päevane blokeering kaotada, hetkel lisan ma oma postituse seetõttu ilma piltideta. Aitäh
Tagasi üles Go down
spliff
Kohanen!
Kohanen!
spliff


Postituste arv : 3
Join date : 07/10/2013

KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: lisaks   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. EmptyEsm Okt 07, 2013 7:16 pm

lisaks ka see, et ma ei tohi oma emaili aadresse lisada postitusele, mis tähendab, et kui kellegil on soov minu rott endale saada, siis nad minuga meili teel ühendust võtta ei saa. Tõesti palun et te vaataksite need reeglid üle, ning võimaldaksite kohustuslikud punktid teie foorumis täita ka kasutayatel, kes on foorumis esimest korda.
Ette tänades, Spliff
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty
PostitaminePealkiri: Re: KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.   KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused. Empty

Tagasi üles Go down
 
KKK ehk Korduma Kippuvad Küsimused.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rotifoorum :: KKK-
Hüppa: