Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Rottide läbisaamine.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Ragne
Kohanen!
Kohanen!
Ragne


Postituste arv : 6
Join date : 26/08/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti, Tartu

Rottide läbisaamine. Empty
PostitaminePealkiri: Rottide läbisaamine.   Rottide läbisaamine. EmptyReede Aug 26, 2011 8:57 pm

Sooviksin endale võtta kaks isast rotti, kuid olen kuulnud, et kui kaks isast rotti on koos puuris, siis nad kaklevad kuni ühte neist pole.. On see tõsi või kehtib see ikka ainult siis kui teine rott on teisest pesakonnast ??
Tagasi üles Go down
janell
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 27/08/2011
Age : 48
Asukoht : Tartu

Rottide läbisaamine. Empty
PostitaminePealkiri: rottide läbisaamine   Rottide läbisaamine. EmptyLaup Aug 27, 2011 7:26 am

Mul on kaks rotipoissi alates 5.veebruarist ja mõlemad on alles! Keegi pole tapetud. Kakas isast rotti saavad suurepäraselt omavahel läbi. Kakelnud pole nad minu teada kordagi (kehavigastused peaks ju näha olema). Aga hullata armastavad nad küll. Nad on väga seltskondlikud ja sotsiaalsed olevused. Kui tahad ise vahepeal kodust ära käia ja oma asju ajada, siis kindlasti tuleb kaks rotti võtta. Ja kui sa rotiperekonna laiendamise peale pole mõelnud, siis jääbki üle võimalus võtta kaks rotti, kes on ühest soost. Ma ei välista võimalust, et kaks isast rotti hakkavad kaklema kui emane on silmapiiril. Vot, siis nad ilmselt hakkavad rivaalitsema jah. Aga kui emase lõhna ei tunne, siis ei tohiks rotsudega midagi halba juhtuda. Smile

Pean lisama, et mu rotsud on vist jah ühest pesakonnast. Võimalik, et erinevate pesakondade omad ei saa omavahel hästi läbi.


Viimati muutis seda angoora (Laup Aug 27, 2011 9:09 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Palun kasuta lisa kirjutamisel nuppu muuda!)
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Rottide läbisaamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rottide läbisaamine.   Rottide läbisaamine. EmptyLaup Aug 27, 2011 9:15 pm

Vahet ei ole kas sul on 2 emast või 2 isast. Kui 2 võõrast rotti kokku panna kaasneb tavaliselt jah kaklus aga kui neid aega mõõda ilusti tutvustada kuni nad läbi saavad siis võid isegi kolme isast rotti koos pidada.
See on loomulik et võõrad loomad kaklevad aga kui koralikult toimida ja neid ilusti tutvustada (Tutvustamine võtab aega nii et palun mitte kohe muretsema hakata kui kohe ei lepita oma vahel Exclamation ) siis on vägagi võimalik kahte isast koos pidada. Lihtsam on muidugi kohe 2 isast ühest pesakonnast võtta siis ei pea neid tutvustama hakkama.

OT. blackrose tore et tahad kahte ühest soost rotti võtta mitte ühte või siis eri sugudest rotte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rottide läbisaamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rottide läbisaamine.   Rottide läbisaamine. Empty

Tagasi üles Go down
 
Rottide läbisaamine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rottide markeeringud
» Rottide agility
» Rottide trikid...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rottidest üldiselt :: Ülevaade rottidest-
Hüppa: