Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milliseid puuoksi närimiseks?

Go down 
3 posters
AutorTeade
Ragne
Kohanen!
Kohanen!
Ragne


Postituste arv : 6
Join date : 26/08/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti, Tartu

Milliseid puuoksi närimiseks? Empty
PostitaminePealkiri: Milliseid puuoksi närimiseks?   Milliseid puuoksi närimiseks? EmptyPüh Okt 02, 2011 8:48 am

Sooviksin teada milliseid puuoksi võib rotudele anda? Tean, et kindlalt võib anda õunapuu ja ei või kase, aga milliseid võib ja ei või veel anda? Kas oksadega tuleb enne rotule andmist veel midagi teha?

Väga vabandan, kui see teema juba kuskil on, aga mina ei leidnud seda üles.
Tagasi üles Go down
SooKoll
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 4
Join date : 27/11/2011
Asukoht : Tallinn

Milliseid puuoksi närimiseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid puuoksi närimiseks?   Milliseid puuoksi närimiseks? EmptyPüh Nov 27, 2011 11:07 am

Ma lugesin, et rottidele võib anda vaid viljapuu oksi. Panin enda omalegi õunapuu oksa ja pirnipuu oks on ka täitsa puuris olemas. Enne puuri panemist ma küll neid mingi moel ei "töödelnud". :)
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Milliseid puuoksi närimiseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid puuoksi närimiseks?   Milliseid puuoksi närimiseks? EmptyReede Dets 30, 2011 9:49 pm

Parimad peaksid olema õunapuu omad. Enne puuri panekut võiks need kuumavee alt läbi lasta ja siis kuivatada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milliseid puuoksi närimiseks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milliseid puuoksi närimiseks?   Milliseid puuoksi närimiseks? Empty

Tagasi üles Go down
 
Milliseid puuoksi närimiseks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti tervis :: Roti tervis-
Hüppa: