Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele?

Go down 
2 posters
AutorTeade
SooKoll
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 4
Join date : 27/11/2011
Asukoht : Tallinn

Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? Empty
PostitaminePealkiri: Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele?   Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? EmptyPüh Nov 27, 2011 11:18 am

Mu rott(emane, kaheksakuune) päris tihti pissib mu kätele kui need on mul laua peal. Ta kõnnib üle mu käe ja selle käigus poetab pisikese koguse pissi. :D Mida see tähendab? Kas see näitab seda, et ta absoluutselt minust lugu ei pea või ta hoopis "märgistab" mind nii tehes?
Tagasi üles Go down
Nadine2013
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 12/09/2011

Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele?   Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? EmptyNelj Dets 01, 2011 9:46 pm

Kui jätab väikesed tilgud, siis "märgistab".
Tagasi üles Go down
SooKoll
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 4
Join date : 27/11/2011
Asukoht : Tallinn

Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele?   Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? EmptyReede Dets 02, 2011 4:36 pm

Aitäh vastuse eest!

Siis on see ju isegi et hea :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele?   Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida tähendab, kui rott pissib inimese kätele?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?
» Rotid ja nende omanikud!!
» Rott kratsib end veriseks!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti tervis :: Roti tervis-
Hüppa: