Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?

Go down 
+5
krissi27
rotiplix
Lind1100
Rotineiu
Raheelika
9 posters
AutorTeade
Raheelika
Kohanen!
Kohanen!
Raheelika


Postituste arv : 54
Join date : 19/03/2008
Asukoht : Vändra

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyKolm Märts 19, 2008 2:18 pm

Pealkiri ütleb kõik.
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyNelj Märts 20, 2008 12:38 pm

Mina ei pea eriti meisterdamisega vaeva nägema. Minu rottidele meeldivad pappkarbid ja köied. Kiiged ka. Seega olen kudunud kiige ja igasugu maju ja torusid papist teinud. Eile ka punusin neile kaks suurt köit ja pisikese padja mis on puuris diivani moodi :)
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
Lind1100
Kohanen!
Kohanen!
Lind1100


Postituste arv : 20
Join date : 17/03/2008
Asukoht : Tallinna lähedal

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyNelj Märts 20, 2008 7:00 pm

Mina avastasin jälle et pringles´i karpidest saab väga häid torusid kui kaks kokku panna. Lisaks olen teinud kiikesid ja mütsitaolisi pesasid. Lisaks olen teinud pappkarpidest mitmeosalisi "kortereid", iseasi kui kaua need vastu peavad. Suspect
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyNelj Aug 07, 2008 10:32 pm

Ma tegin kingakarbist maja. Tegin lahti-kinni käiva ukse ja akna. Tegin ka uksekella, maja numbri jmt.... Kikule meeldis, aga ta näris selle õige pea puruks.
Tagasi üles Go down
krissi27
Kohanen!
Kohanen!
krissi27


Postituste arv : 12
Join date : 30/09/2008
Age : 36
Asukoht : Hetkel Turku, Soome

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyTeis Sept 30, 2008 10:31 pm

kuidas teie rottidele need kiiged meeldivad? ma mötlesin, et peaks Herttale ka ühe muretsema:)..
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/krislovesemo
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyTeis Okt 07, 2008 3:43 pm

Minu rottidele meeldivad need kiiged väga.
Tavaliselt on mul kootud kiiged ja eriti talvel on kootud kiiged head ja soojad. Vahest panen ka tavalisi väikeseid rätikuid neile kiigeteks. Kinnituseks kasutan haaknõelu. Igatahes kõiki keda mina tunnen rotiinimestest on ka neil puuris üks või isegi kaks kiike.
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyReede Juul 24, 2009 6:46 pm

Ma leidsin tänu oma vanaemale väga hea kiige variandi. Ta nimelt leidis vanad tooli katted, igas nurgas on ju kaks nööri ja materjal ka hea pehme. Lisaks on neil kaks kihti!!! Kui üks läbi näritud hoiab teine veel mõnda aega üleval :aaah:

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Video_10 - siit pildilt on puuris seda veidi näha kah...
Tagasi üles Go down
rotitüdruk
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 12
Join date : 28/05/2009

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyNelj Aug 06, 2009 10:43 am

Täiega lahe roti elamis paik.Mul veel rotti ei ole,aga ma loodan et varsti saan ja ma olen mõndasid kiikesid heegeldanud ja õmmelnud. :125:
Tagasi üles Go down
ArmasRott
Kohanen!
Kohanen!
ArmasRott


Postituste arv : 15
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Lääne-Virumaa, Rakke vald.

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyNelj Sept 10, 2009 7:27 pm

Midagi erilist teinud ei ole. Olen puuri paar suurt oksa pannud ja ühele suurele karbile tegin kahele poole augud sisse. Seda nad nagu fännavad.
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyPüh Sept 20, 2009 12:18 pm

Punusin hiljuti oma rotadele (olen ma üldse öelnud, et nüüd mul neild 2) köisi. Reesi veidi pelgab, aga pisike Roxy sibab muudkui mööda köisi. Nüüd ongi need puuris ühed peamised liikumis rajad.'
Tagasi üles Go down
ratcat
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 29/10/2009
Age : 30
Asukoht : tartu

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: kiik   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyNelj Okt 29, 2009 1:28 pm

ma tegin oma rotule riidest kiige mille riputasin lakke nelja traadiga.Rotul pole sellest aga sooja ega külma ,ning see on tal lihtsalt ees!! Lol
Tagasi üles Go down
SuurLoomaHull
NB! Varas
SuurLoomaHull


Postituste arv : 44
Join date : 17/03/2011

Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? EmptyLaup Märts 26, 2011 7:53 pm

Mina olen oma rottidele karbist maja teinud.Samuti oli mul ka kunagi karbist tehtud wc.Olen ka papptorusi pannud neile,puu oksi(neid närivad nad hea meelega),valmistanud kiigu pudelipõhjast ja sinna siis kinni õmmelnud pehmet riiet,pudeli keskosa olen välja lõikand ning ära värvind ja sain suurema toru ja ka pakse nööre pununud!
Aga vahel ei pea mõned asjad kaua vastu nagu nt papptorud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?   Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks? Empty

Tagasi üles Go down
 
Mida huvitavat olete teinud oma roti jaoks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Roti kiiged.
» Roti suurus
» Roti haigused...

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hooldus ja tarvikud :: Sisustus-
Hüppa: