Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?

Go down 
+2
rotiplix
Rotineiu
6 posters
AutorTeade
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? EmptyReede Juun 20, 2008 8:59 pm

Koostasin nimekirja mis peaks kindlasti olemas olema enne roti/rottide koju toomist!
*Kindlasti puur. Puur peaks olema suur ja ruumi rikas, kuna rottidele meeldib turnida palju ja uurida kõike. Muidugi peaks ka rott saama oma aja mil ta on puurist väljas.
*Joogipudel . Neid saab osta igast lemmiklooma kauplusest.
*Söögikausid. Üks kuivtoiduks ja teine kodutoidu jaoks. Kausse võib isegi rohkem olla.
*Maja ja kiik. Kindlasti muretse oma rotile parajas suuruses majake, kuhu ta saab varjuda ja magada. Mina isiklikult soovitaksin ka kindlasti kiike. Neid võib osta lemmikloomapoest või lihtsalt ise kududa / heegeldada.
*Mänguasjad(Redelid, köied, kellukesed jne) Kindlasti varu oma rotile parajas koguses mänguasju. Mitte karvaseid mänguloomi keda kaisutatakse. Varu endale köisi, papptorusi, mõni redel, kellukesi ja eriti palju asju saab loomapoest. Paljud on mõeldud küll lindudele, aga rotile teeb see ka suurt rõõmu.

Veel võib ehitada neile pappkarpidest midagi, heinapesasid teha, krõpsu torudest neile torusid jne.
Soovitan ka koguda puhtaid kaltse , sest paljudele rottidele tekitab saepuru hingamisteedele raskusi ja parem on rottidele panna aluspanuks riidetükke, rätikuid jne. Ajalehte kunagi ära pane, sest see sisaldab kahjulikku trükivärvi rotile. Ise kasutan rottidele allapanuks, fliistekke ja vanu köögirätikuid, isegi selliseid riideid mis endal pole enam vaja.
Loodan, et siit saad vajaliku info kätte. Kuid alati küsis siit, kui sa millestki aru ei saa või tahad teada, kas sellised asjad ikka sobivad rotile.

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Rescue%20cages%208

Siin on üks väga mõnus näide kuidas peaks olema rotipuur sisustatud ja kui suur see võiks olla!
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? EmptyKolm Jan 06, 2010 3:30 pm

Kui sul on juba kodus rott ja võtad teise veel on kindlasti vaja ka teist puuri, sest loomi kohe kokku panna ei tohi.
Tagasi üles Go down
gloria
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 29/12/2010

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? EmptyNelj Dets 30, 2010 4:48 pm

Mul on veel üks küsimus, seoses sellega. Et kas rotid jooksevad rattal ? :D ( nagu hamstrid teevad) :)
Tagasi üles Go down
Rats
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 02/01/2011

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? EmptyPüh Jan 02, 2011 7:44 pm

kõik oleneb rotist endast. mõned jooksevad ja mõned mitte
Tagasi üles Go down
Hannake
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 18/01/2011

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? EmptyTeis Jan 18, 2011 10:12 pm

Tavaliselt rotid ratast ei jookse, sest suhteliselt harva leiab jooksuratast mis ei ole võreline ja on (täiskasvanud) rotile piisavalt suur. Võrest ei tohi aga ratas olla, sest sinna vahele võivad kinni jääda nii roti saba kui käpad. Ja kuna ammu on arutletud ka võre kahjulikust roti käppadele ning mina arvan, et eriti mugav ja kasulik rotil võrest pinnal käia ei ole.
Tagasi üles Go down
Jassu
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 6
Join date : 24/12/2010
Age : 27
Asukoht : Estonia,Tallinn

Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? EmptyReede Jan 21, 2011 10:51 pm

Tere,ma olen siin küllaltki uus,igaljuhul ma saan varsti roti:) Rottidest ma aga tean juba päris palju,sest minu sõbrannal samuti rott,me veedame palju aega koos sunny
Igaljuhul ma tahtsin küsida,et kas peaks rotule panema puuri ka liivakasti,või neid väga ei köida see,sest olen hoidnud mitu nädalat parima sõbranna chinchillat ja tean,et tema jaoks oli liivakast oluline,niiet kas nad kasutavad või see on väga ei hooli?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?   Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millised tarvikud peaksid mul kindlasti kodus olema enne roti soetamist?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Millised on teie roti puurid?
» Tarvikud rotile!
» Enne kuulutuse lisamist lugeda !
» Enne kuulutuse lisamist lugeda !
» Enne kuulutuse lisamist lugeda !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Hooldus ja tarvikud :: Põhitarvikud-
Hüppa: