Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 graanulid toidu sees

Go down 
+2
Rota
rotiplix
6 posters
AutorTeade
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyEsm Aug 04, 2008 6:24 pm

Kui mul veel rott oli andsin talle roti kuvitoitu, aga ta ei söönud sealt seest ühtesi halle graanuleid. Kas te roitid teevad ka nii? ja kas see ongi normaalne?
Tagasi üles Go down
Rota
Kohanen!
Kohanen!
Rota


Postituste arv : 29
Join date : 27/06/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyEsm Aug 04, 2008 6:39 pm

Rott sööb seda mis talle maitseb,ma arvan. :D
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyEsm Aug 04, 2008 7:13 pm

Aga ma lugesin kusagilt, et rottidele tuleb anda kuivtoidu segusid, sest sealt ei saa nad välja nokkida maitsvat ja vajalikke asju alles jätta.
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyLaup Aug 09, 2008 12:28 pm

Mina isiklikult ostan oma rottidele kuivtoitu mis on neile spetsiaalselt mõeldud ja ma ostan sellist kus neid pulgakesi sees pole. Firma on Prestige.
Mina annan neile ainult kuivtoitu selleks, et nad saaks omale vajalikud vitamiinid kätte muidu pean ültse rotte kodutoidul. Ja minu rotid jätavad Prestige toidust söömasta ainult terad.


Viimati muutis seda angoora (Kolm Veeb 23, 2011 5:30 pm). Kokku muudetud 1 kord (Muutmise põhjus : Parandasin kirja vea!)
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
krissi27
Kohanen!
Kohanen!
krissi27


Postituste arv : 12
Join date : 30/09/2008
Age : 36
Asukoht : Hetkel Turku, Soome

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyTeis Sept 30, 2008 10:06 pm

hmm.. ka minu rotid ei armasta neid graanuleid.. ja pole kunagi armastanud. kas need on kokkupressitud hein vöi midagi sarnast?
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/krislovesemo
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyEsm Okt 06, 2008 5:03 pm

Mina alguses ka arvasin, et kokku pressitud hein, aga tuli välja, et see on midagi muud. Soovitan teil osta selliseid toite kus pole neid sees, sest minu arvamuse kohaselt need toidud kus on need pulgakesed see pole loomadele head ja kvaliteetsed. Mina alguses ostin ka selliseid toite kus need pulgad on sees ja muidugi mu rotid neid pulkasi ei söönud ja veel palju muid asju mis peale pulkade nende toitude sees oli. Seega need toidud tunduvad ebakvaliteetsed ja roti söömisest on näha, et pole hea toit sest rotile see ei maitse.
Ja nüüd kui ostan teisi firmasi kus pole pulkase sees süüakse kõik ära viimase terani.
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
Pilks
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 19/04/2009
Age : 32
Asukoht : Tallinn

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyPüh Apr 19, 2009 8:20 pm

Zippy või Puik toidust jäid tõesti graanulid alles. Nüüd annan Vitakrafti Premium Menü toitu, see läheb küll :12:
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyLaup Apr 25, 2009 7:20 pm

Reesigi jätab need alles, proovin siis teist toitu.
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyKolm Mai 06, 2009 10:58 am

Üldse Zippy ja Puik pole loomadele hea toit . Sealt ei saa nad kõike vajalikku kätte . Soovitan osta teist toitu ja küll te näete et rotid seda paremini söövad .
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyLaup Mai 09, 2009 12:08 pm

Ma nägin Rakvere Nurgapoe 2. korrusel üht toitu mis kirjutatu järgi pidavat olema hea karvale, hammastele ja tervisele, pulgakesi sees ei paistnud ja maksis 63.- Nime ei mäleta, aga pildil oli halli-valge rott. Keegi proovinud?
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyPüh Mai 24, 2009 2:33 pm

Kas see pood suhteliselt põhjakeskuse lähedal ? Üldiselt seal poes on head rotitoidud . Ise ostsin seal küll ja see toit mis sa räägid seegi ära proovitud . Need on väga head toidud . Kuigi on küll palju pähkleid ja muud rammusat ka sees , aga seda saab alati vähemaks võtta . Väga hea toit on see , minu rotid sõid sealt kõik ära .
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyEsm Mai 25, 2009 3:11 pm

See on pigem Vaala lähedal. Proovisin nüüd poemüüja soovitusel üht hiirte ja hamstrite toitu Cliffi Fredi, kus on ka need kraanulid, aga ümmarguselt. Reesi sööb.
Tagasi üles Go down
Dotie
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 10/08/2009

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyEsm Aug 10, 2009 6:44 pm

Üldiselt mu rott sööb, aga neid graanuleid on toidu sees nii palju. Rott ei vaja neid ju nii palju.
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees EmptyTeis Aug 11, 2009 2:15 pm

Nüüd ostan Vitakrafti Emoticon Beautyt, see millest ma enne rääkisin. Seal on neid graanuleid palju vähem ja huvitavama kujuga, rott ei jäta eriti palju alles.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





graanulid toidu sees Empty
PostitaminePealkiri: Re: graanulid toidu sees   graanulid toidu sees Empty

Tagasi üles Go down
 
graanulid toidu sees
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Söök :: Spetsiaalsed roti toidud-
Hüppa: