Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas käite rotiga õues?

Go down 
+8
minniarmas
Angoora
lots
sirpe
ArmasRott
Riiinu
Rotineiu
rotiplix
12 posters
AutorTeade
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyEsm Aug 04, 2008 7:08 pm

Mu rotil oli roti rakmed millega ma sain õues jalutamas käia.
Kas te rotidel on ka rakmed? Kuidas te ja te rotid rotirihma suhtuvad?
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyLaup Aug 09, 2008 12:31 pm

Meil pole rihma olnud, kui olen viinud rotte õue siis nad on hirmul ja ei taha ültse õues olla seega eelistan neid mitte õue viia 8)
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
Riiinu
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 2
Join date : 22/04/2009

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyKolm Apr 22, 2009 10:28 pm

rotiplix kirjutas:
Mu rotil oli roti rakmed millega ma sain õues jalutamas käia.
Kas te rotidel on ka rakmed? Kuidas te ja te rotid rotirihma suhtuvad?

Käisin , suvel ..
ilma rihmata , põllul , kargles rõõmust õhku , :D
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyKolm Mai 06, 2009 10:59 am

Mina ka elan nüüd maal ja seega viin ka rotte õue jooksma ja neile meeldib suht tutata lahtiselt õues .
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
ArmasRott
Kohanen!
Kohanen!
ArmasRott


Postituste arv : 15
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Lääne-Virumaa, Rakke vald.

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyReede Sept 11, 2009 7:10 pm

Tsiteerin: :
Mu rotil oli roti rakmed millega ma sain õues jalutamas käia.
Kas te rotidel on ka rakmed? Kuidas te ja te rotid rotirihma suhtuvad?

Kahjuks minu rotudel ei ole rakmeid... Aga, sellegipoolest käime õues muru peal jalutamas. Kuigi noh see on nii harv juhus, sest roti jalutamiseks peab olema ideaalne päikseline, mitte liiga kuum ja tuuleta ilm..
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyPüh Sept 20, 2009 12:36 pm

Käin Reesiga ka jalutamas. Aias sibab vabalt, mujal kett kaelas.
Tagasi üles Go down
sirpe
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 5
Join date : 11/08/2010

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyKolm Aug 11, 2010 12:42 pm

Elasin kunagi metsas ja vagunelamus.. Valge isane rott oli ka kaasas ja elas vabalt. Käis putkas ja sebis õues. Seni kaua sebis ,kui sai omale pruudi(tavaline rändrott) ja 12 hallivalgekirjut kutsikat. Mutt sööki käest ei võtnud. Tuli 2m. kaugusele. Kutsikad, kui kohe ei saanud tulid varbast hammustama.
Sügisel hakkas kaku ränne ja enamus läks loodusliku valiku teed.
Tagasi üles Go down
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyPüh Aug 07, 2011 5:32 pm

Minul on rakmed aga rotid ei suhtu nendesse väga hästi sad . Olen proovinud enda vanemale rotile neid panna aga talle ei meeldi need üldse ja ta lihtsalt rabeleb välja sad
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyEsm Aug 08, 2011 11:20 am

Üldiselt rott ei ole loom keda rihmaotsas jalutada. wink
Tagasi üles Go down
minniarmas
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 4
Join date : 23/09/2011

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyReede Sept 23, 2011 9:59 pm

Kui ilmad ilusad käin rotiga alati väljas. Tal rakmeid ei ole ja ei olegi vaja. Rott istub mul õlal või ronib taskusse.
Olen temaga telgis ka ööbinud.
Tagasi üles Go down
SuurLoomaHull
NB! Varas
SuurLoomaHull


Postituste arv : 44
Join date : 17/03/2011

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyTeis Sept 27, 2011 12:41 pm

mina panen roti maha mjuru peale ja lasen joosta,aga käin alati tal järgi kuna muru on tavaliselt pikk ja metsatukk on ka ligidal ning ühekorra jooksis ta seisva auto alla ja siis ei tahtnud välja tulla. Dry Järgmiseks aastaks prooovin osta talle rihma mid on tegelikult mõeldud hamstritele aga suurust saab muuta wink
Tagasi üles Go down
black rat125
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 8
Join date : 30/12/2011

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyReede Dets 30, 2011 6:42 pm

mina alles võtsin roti aga ma hakkan suvel aias temaga mängima ja ma arvan et talle see meeldiks Smile
Tagasi üles Go down
Stafike10
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 03/08/2012
Age : 26
Asukoht : värska

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyReede Aug 03, 2012 11:11 pm

mul on rotirihm olemas küll , aga ta eelistab käia niisama õues, aga pean ikka väga silma peal hoidma et minema ei jookseks . Vahel kui kardab , on ta niisama õla peal või taskus.
Tagasi üles Go down
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyTeis Aug 14, 2012 7:59 pm

Nüüd olen ka hakanud rotte niisama ilma rakmeteta õue laskma , tavaliselt käime rohkem parkides kus inimesi vähe Smail .
Tagasi üles Go down
liisu35
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 20/11/2014

Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? EmptyNelj Nov 20, 2014 5:17 pm

Peavad ikka kuulekad loomad olema, et lahtiselt õue lasta. Meie oma on küll vägagi isepäine.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas käite rotiga õues? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas käite rotiga õues?   Kas käite rotiga õues? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas käite rotiga õues?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Väljas pool puuri-
Hüppa: