Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mis mu rotil viga võis olla?

Go down 
2 posters
AutorTeade
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Mis mu rotil viga võis olla? Empty
PostitaminePealkiri: Mis mu rotil viga võis olla?   Mis mu rotil viga võis olla? EmptyNelj Aug 07, 2008 10:43 pm

Mu rotil oli viimastel kuudel mingi nahalööve - karv tuli maha ja oli punane ning arvatavasti ka sügeles. Phastamisega ei saanud ka enam hakkama.
Käisime korra looma arsti juures, tehti süsti, midagi nagu ei öeldud ja saadeti koju.
Tean, et siit arvuti kaudu ei mõista eriti hästi mis tal viga võis olla, aga ma tahaks teada mis võisid olla selle surmaga lõppenud haiguse põhjused? Mida ma valesti võisin teha? või oli see paratamatu?
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Mis mu rotil viga võis olla? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mis mu rotil viga võis olla?   Mis mu rotil viga võis olla? EmptyLaup Aug 09, 2008 12:26 pm

Aga äkki oli su rotil millegi vastu allerrgia ja sellepärast tuligi selline nahalööve?
Minul praegusel rotil Bellal oli saepuru vastu ka allergia ja arsti juures käies süstis ta talle tervist tugendavat süsti ainult.
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
 
Mis mu rotil viga võis olla?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti tervis :: Roti tervis-
Hüppa: