Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Teie roti kartused?

Go down 
+8
Neiu
lots
ArmasRott
Amelia
Alo84
rotiplix
lichtnichtstern
Rotineiu
12 posters
AutorTeade
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyTeis Okt 28, 2008 7:21 pm

Mida siis teie rotid kardavad?

Mina alustaks sellega, et minu üks arg rott kardab mind :P , aga me juba edeneme ja saame sõpradeks. Ja praegu mõeldes mul ei tulegi ette, et midagi veel kardetakse. Tolmuimejat meil ei karta. Koera ammugi mitte. Koera seljas lausa trunitakse.

Aga mis on teie rottide hirmud siis?
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
lichtnichtstern
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 6
Join date : 14/01/2009

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyKolm Jan 14, 2009 5:15 pm

Mu rotid kardavad kilekoti krõbinat,valju muusikat ja käte plaksutamist.
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyKolm Märts 25, 2009 9:33 pm

Äkilised liigutused ja lärm talle ei meeldi. Ebakindlatset pindedest hoiab ka eemale...


Viimati muutis seda rotiplix (Reede Juul 24, 2009 6:29 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Alo84
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 8
Join date : 25/01/2009

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyTeis Apr 28, 2009 12:57 am

enda pelgamise koha pealt niipalju, et minu rottidel oleneb kellaajast. Teatud ajal põgenevad nad kuhu iganes, et neid kätte ei saaks, aga samas hommikuti ei lase mul magada - ronivad voodisse ja hakkavad kiusama. Üldiselt veel ükski äkilisem liigutus neile ei meeldi ja lageda taeva all ka ei meeldi olla.
Tagasi üles Go down
Amelia
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 20
Join date : 25/04/2009
Age : 28
Asukoht : Nõmme

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyTeis Apr 28, 2009 1:05 am

Vesi ei meeldi neile. Väga ebasobiv kartus minu jaoks. :/
Väikeses koguses pole hullu aga kui neid vannitada on vaja, siis on igavene jändamine.
Tagasi üles Go down
ArmasRott
Kohanen!
Kohanen!
ArmasRott


Postituste arv : 15
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Lääne-Virumaa, Rakke vald.

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyNelj Sept 10, 2009 7:31 pm

Igasuguseid asju kardavad, mis liiga suurt kisa teevad.
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyEsm Jan 24, 2011 4:05 pm

mul oli nii, et ma lasin ta natukeseks ajaks majja lahti tean et ei tohi nii flower . igagatahes ta hakkas hullult kartma kui ma tahtsin teda ühest kohast välja võtta kuhu ta oli pugenud . ja muidugi kardab ta ka vett ,pisut vett ei tee midagi aga kui vanni pessu läheb siis on küll nutt kurgus
Tagasi üles Go down
Neiu
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 09/03/2011

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyNelj Märts 10, 2011 2:43 pm

Minu eelmised rotid ei kartnud eriti midagi, vähemalt ei mäleta küll. Jooksid kodus ringi, õues käies olid ilusti varukas või juuste all, rohu sees jooksid ilusti. :)
Aga praegu rott (u 4 nädalane, sain ta üleeile) kardab mind ja kõike vist. Ei mäleta kahjuks enam, kuidas eelmisi rotte "kodustasime" ka. Olen lasknud tal rahulikult puuris olla need 2 päeva, et harjuda, aga võib-olla peaks just sülle võtma ja harjutama teda endaga? Rotti poest koju transportides sain ikka korralikult roti käest hammustada ka, nii et veri jooksis. pale
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyPüh Märts 13, 2011 10:15 pm

Minu kogemused ütlevad et anna aega. Sa ei tohi välja näidata oma hirmu kuna loomad tajuvad seda ja kui ta teab et sa kardad teda siis ta hammustab juba lootuses et sa siis paned ta käest ära ja jätad ta rahule. Vahebeal aitab ka läbi võre rääkimine.
Pead ise rahulik ja kanatlik olema Exclamation .
Tagasi üles Go down
rotikene
Kohanen!
Kohanen!
rotikene


Postituste arv : 3
Join date : 12/11/2011

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyLaup Nov 12, 2011 7:44 pm

Minu rotid minu meelest midagi küll ei karda, pigem mina kardan neid Very Happy Very Happy nad ronivad mu jalgadest ülesse ja tahavad mu toitu nahka panna tongue
Tagasi üles Go down
black rat125
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 8
Join date : 30/12/2011

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyLaup Dets 31, 2011 2:24 pm

mu rott kardab vannis käiku,kohe kui ta vette panen jookseb minu peale ja hoiab kinni
Tagasi üles Go down
kkooli
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 4
Join date : 15/01/2014

Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? EmptyNelj Jan 16, 2014 1:22 pm

vett kardab
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Teie roti kartused? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Teie roti kartused?   Teie roti kartused? Empty

Tagasi üles Go down
 
Teie roti kartused?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Millised on teie roti puurid?
» Mis maitseb teie rottidele?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Roti hirmud-
Hüppa: