Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Rott kratsib end veriseks!

Go down 
3 posters
AutorTeade
Alisa
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 27/07/2009

Rott kratsib end veriseks! Empty
PostitaminePealkiri: Rott kratsib end veriseks!   Rott kratsib end veriseks! EmptyEsm Juul 27, 2009 11:09 pm

Mu rott kratsib ennast. Kõrvade tagant poole seljani on kõik verisks kratsitud. Olen väga mures. Kas keegi oskab öelda, mis tal viga võiks olla? Kuidas saaksin oma rotti aidata?
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Rott kratsib end veriseks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Rott kratsib end veriseks! EmptyTeis Juul 28, 2009 1:42 pm

Mu eelmise rotiga oli sama lugu. Karv tuli ära ja nahk oli punane. Ma pakun, et su rotil allergia. Ma soovitan sul looma arsti juurde minna. Käisin ise rotuga ka ja talle tehti süst, mis sügelust leevendas.
Tagasi üles Go down
Alisa
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 27/07/2009

Rott kratsib end veriseks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Rott kratsib end veriseks! EmptyTeis Juul 28, 2009 8:28 pm

Palju maksab visiit ja süst loomaarsti juures keskmiselt? et teaksin raha selle jaoks varuda.
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Rott kratsib end veriseks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Rott kratsib end veriseks! EmptyKolm Juul 29, 2009 2:07 pm

ohhh... Ma pole hiljuti (õnneks) loomaarsti külastanud, aga mul maksis 100.- kuid siis olid teised ajad ja väike kliinik kah.
Tagasi üles Go down
Sallu12
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 12/09/2010

Rott kratsib end veriseks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Rott kratsib end veriseks! EmptyPüh Sept 12, 2010 2:02 pm

Mul oli ka esimesel rottil nii..ema uuris arvutist terve öö ja ainus mis tal olla võis oli sügelislestad...ma soovitan sul minna kiiremas korras loomaarsti juurde,sest rott võib sellesse surra kui see liiga kaugele jõuab..Rottile tehaks iga 10 päeva tagast 3 süsti ja siis peaks see läinud olema vähemlat meil nüüd on:)Ja kolm süsti maksis meil 195 kr niiet väga kallist just ei ole...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Rott kratsib end veriseks! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rott kratsib end veriseks!   Rott kratsib end veriseks! Empty

Tagasi üles Go down
 
Rott kratsib end veriseks!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rotid ja nende omanikud!!
» Teine rott
» Rott & teine koduloom

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti tervis :: Roti tervis-
Hüppa: