Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jassu rott Rudolf :)

Go down 
2 posters
AutorTeade
Jassu
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 6
Join date : 24/12/2010
Age : 27
Asukoht : Estonia,Tallinn

Jassu rott Rudolf :) Empty
PostitaminePealkiri: Jassu rott Rudolf :)   Jassu rott Rudolf :) EmptyNelj Jan 27, 2011 7:03 pm

Tere,tutvustan ennast lühidalt : olen 13a,kohe 14 saan,elan Tallinnas ja eile:26.01.11 sain endale Rudolfi ehk hüüdnimega Ruudi :) Tallinnast,Sütiste Centrumi PetCenterist on ta pärit ja vanust on tal 1 kuu,tema sünnipäev on 24.12.2010 minu pisike jõuluime :)
Loodetavasti ,kui viitsite lingi avada,siis näete ka pilti :)
Hetkel on ta meil üksik, ma arvan,et niipea uut ei tule,sest vajame aega veel teineteisega tutvumiseks :) Sellega on nüüd nii,et loodetavasti ei tule temast kuri ja hammustav rott. Olen teda ühe korra sülle võtnud ka,aga nüüd kui olen puudutanud ,siis tahab näksata ja isegi siis kui näpu pistad :D aga ehk seepärast ,et ta pole veel harjunud. Loodame parimat flower
See on siis Ruudi :

Ruudi
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

Jassu rott Rudolf :) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jassu rott Rudolf :)   Jassu rott Rudolf :) EmptyPüh Veeb 06, 2011 9:42 am

Teretulemast siia bounce .
Kiira saadab vennale terviseid ja seda teevad ka Pätu ja Unimüts!
Tagasi üles Go down
 
Jassu rott Rudolf :)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rotid ja nende omanikud!!
» Teine rott
» Rott & teine koduloom

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rotipusa :: Meie rotid-
Hüppa: