Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 lotsi rotud!

Go down 
4 posters
AutorTeade
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: lotsi rotud!   lotsi rotud! EmptyLaup Apr 30, 2011 3:05 pm

Tere ma olen Lotta ja olen 10.aastane . Mul on kaks rotti Mart ja Alfons ,hüüdnimedeks Mardu ja Alfi. Mart on albiino ja alfi on siukest halli tüüpi . Alfi on alles 1 kuune ja Mart on 8 kuune , aga millegi pärast arvasin et nad ei saa hästi läbi ja lähevad kaklema , aga väga hästi saavad omavahel läbi I love you . Elavad nad suhteliselt suures puuris kus on puust maja , sputnik , toru (hästi lai king ) ja majake nagu : house of the mouse . Seal elab muidugi ainult alfi sest mart ei mahu sinna ammugi sisse flower . Kahjuks pilte mul pole ,aga loodetavasti varsti tuleb rolleyes .






tervitades: Lots ,Alfi ja mart
Tagasi üles Go down
SuurLoomaHull
NB! Varas
SuurLoomaHull


Postituste arv : 44
Join date : 17/03/2011

lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: lotsi rotud!   lotsi rotud! EmptyEsm Mai 02, 2011 8:43 pm

Meie rotid tervitavad vast teid,koos minuga! tongue Tunduvad täitsa vaffad rotd olevat.Ootan väga pilte neist!
Tagasi üles Go down
Angoora
Pea-administraator
Pea-administraator
Angoora


Postituste arv : 47
Join date : 28/12/2010
Age : 26
Asukoht : Keila kandis

lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: lotsi rotud!   lotsi rotud! EmptyReede Mai 06, 2011 5:44 pm

Teretulemast meie sekka! Smile
Tagasi üles Go down
lots
Kohanen!
Kohanen!
lots


Postituste arv : 27
Join date : 26/12/2010

lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: lotsi rotud!   lotsi rotud! EmptyTeis Dets 25, 2012 5:22 pm

Tere!
Mul on Teile kurvad uudised , minu rott Mart keda Te juba varasematest postitustest teate suri 18.oktoobril. Õnneks tal surres valusid ei olnud , lihtsalt suri vanadusse lein . Ta sai 16. augustil 2. aastaseks, ning suri kui oli 2 aastat 3 kuud ja 2 päeva vana. Alfi elab seda väga raskelt üle, ta ei tule mulle enam kättegi... Aga ma olen oma nutud juba nutnud ja enam kurb ei ole, kuna tean et tal oli ilus eluv Smile

Tervitades Lots
Tagasi üles Go down
SuurLoomaHull
NB! Varas
SuurLoomaHull


Postituste arv : 44
Join date : 17/03/2011

lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: lotsi rotud!   lotsi rotud! EmptyLaup Veeb 16, 2013 1:18 pm

Väga kahju Mardist ja Alfast.(ja ka Sinust) No
Tagasi üles Go down
Zippy
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 3
Join date : 22/08/2013

lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: lotsi rotud!   lotsi rotud! EmptyNelj Aug 22, 2013 3:35 pm

Kaastunne .
Tagasi üles Go down
Sponsored content





lotsi rotud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: lotsi rotud!   lotsi rotud! Empty

Tagasi üles Go down
 
lotsi rotud!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rotipusa :: Meie rotid-
Hüppa: