Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Värske rotiomaniku küsimused...

Go down 
2 posters
AutorTeade
Frost
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 17/11/2011

Värske rotiomaniku küsimused... Empty
PostitaminePealkiri: Värske rotiomaniku küsimused...   Värske rotiomaniku küsimused... EmptyNelj Nov 17, 2011 7:49 pm

Tere, Frost olen :)
Sain oma rotipojakese eelmisel reedel ehk 12. novembril ja mul on tekkinud mõned küsimused, mis vajaksid vastuseid, ehk siis mul on kogenumate rotiomanike abi vaja :)
Kuna küsimused puudutasid nii palju erinevaid valdkondi siis lõingi teema siia :)
Esiteks - kuidas võita roti usalduse? Minu rott kardab mind ikka veel, kuigi räägin temaga väga rahulikult ja tasaselt ning ei tee äkilisi liigutusi, tahaks teada, kui kaua võtab tal aega minuga harjumiseks.
Teiseks - Minu rotipoeg ei joo oma pudelist eriti ja ei näri oma närimiskivi, kuidas saaks talle seda õpetada?
Kolmandaks - Minu rott teeb oma hädad kõik majakesse mitte sellest välja, kuidas saaks teda õpetada oma hädad majast väljapool ära teha ?
Neljandaks - Milliseid trikke rotile õpetada saab, olen kuulnud et rotid on väga targad ja õppimisvõimelised :)
Viiendaks - Mis nime ma talle panna võiksin? Ta on tüdruk :)


Tagasi üles Go down
Kikuke1
Kohanen!
Kohanen!
Kikuke1


Postituste arv : 3
Join date : 20/07/2011

Värske rotiomaniku küsimused... Empty
PostitaminePealkiri: Rotiomaniku küsimused   Värske rotiomaniku küsimused... EmptyTeis Nov 22, 2011 1:22 pm

Esiteks-Mina sain oma roti 3 kuud tagasi kui ta oli veel poole kuune aga võttis kuu aega et ta mind lõpuks enam ei kartnud.
Teiseks-Alguses ei joo ta ültse palju aga mingi aja pärast hakkab ta jooma rohkem selle kiviga on asi see et kui ta tahab seda süüa ss ta sööb seda minu oma ka vahest näksib seda (Emane)
Kolmandaks-Mul oli alguses sama jama sulgesin ta majakese nii kauaks kuni ta hakkas hädasid tegema teises kohas
Neljandaks-Mina pole oma rotile midagi erilist õpetanud eks millalgi ikka peaks midagi õpetama
Viiendaks-Minu roti nimi on Näiteks Kiku ma valisin Annu ja Kiku vahel
Tagasi üles Go down
 
Värske rotiomaniku küsimused...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Rottidest üldiselt :: Ülevaade rottidest-
Hüppa: