Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Raheelika
Kohanen!
Kohanen!
Raheelika


Postituste arv : 54
Join date : 19/03/2008
Asukoht : Vändra

Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? Empty
PostitaminePealkiri: Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?   Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? EmptyKolm Märts 19, 2008 12:46 pm

Kuidas Harjutada rotti mitte närima juhtmeid?
Ilmselt on see paljudele probleem ja äkki oskate vastata.
Tagasi üles Go down
http://www.pisi.ee
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?   Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? EmptyReede Juun 20, 2008 8:49 pm

Mina nagu ei teakski kuidas sellist kommet ära harjutada. Minu rotid isiklikult ei näri juhtmeid, kuid ainuke viis on juhtmed kõik peitu panna, kui ladta rotte igapäevasele jooksmisele. Tuleb ise olla hoolikas.
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?   Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? EmptyEsm Aug 04, 2008 7:04 pm

Minu rott juhtmeid ei närinud, aga kui öösel talle midagi puuri peale või äärte jääb on see asi kutu. : :shock: Ta näris mul öösel ühe pluuse katki, mis puuri kõrval toolil oli ja ta näris ka paar korda mu tekki ja patja kuid siis oli mul puur voodi kõrval.... Niiet tuleb ise ettevaatlik olla ja asjad puurist eemal hoida.
Tagasi üles Go down
Lota
Kohanen!
Kohanen!
Lota


Postituste arv : 37
Join date : 27/04/2009
Age : 28
Asukoht : Tamsalu | Lääne-Virumaa

Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?   Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? EmptyKolm Apr 29, 2009 5:13 pm

Rottide hammaste eest pääsevad vaid vähesed elektrijuhtmed. Kui ei taha, et rott elektri¹oki saaks või et ühel ilusal päeval enam ükski elektriseade tööle ei lähe, siis peaks kõik juhtmed roti tee pealt ära korjama. Kui tegemist muude juhtmetega kui elektrijuhtmed, võib end muidugi ka varustada ühe usina juhtmeparandaja ja suure hulga isoleerteibi rullidega. Väidetavalt pidi rotte juhtmetest eemale peletama ka nende määrimine ingveri või tabascoga, aga minul endal on see veel katsetamata, pole nagu erilist tahtmist juhtmeid millegagi kokku mökerdama hakata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?   Kõige mõjuvam viis  harjutada mitte närima juhtmeid? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kõige mõjuvam viis harjutada mitte närima juhtmeid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Väljas pool puuri-
Hüppa: