Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Rott & teine koduloom

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ragne
Kohanen!
Kohanen!
Ragne


Postituste arv : 6
Join date : 26/08/2011
Age : 28
Asukoht : Eesti, Tartu

Rott & teine koduloom Empty
PostitaminePealkiri: Rott & teine koduloom   Rott & teine koduloom EmptyLaup Sept 17, 2011 1:26 pm

Mul on kodus kass, tahaksin võtta ka rotid.
Olen muidu kuulnud, et rott paneb kassi paika, kui too peaks tema puuri juurde tulema ja kass peale seda enam rotti nii väga ei taha. Kas see on tõsi?? :O
..loomulikult ei kavatse ma rotte igaksjuhuks samal ajal puurist välja lasta kui kass on toas, aga ikkagi oleks tore kui nad saaksid omavahel toredalt läbi ja ei mõtleks üksteisest, kui toidust ja kiskjast.

Ootan vastuseid, BLackRat :))
Tagasi üles Go down
SuurLoomaHull
NB! Varas
SuurLoomaHull


Postituste arv : 44
Join date : 17/03/2011

Rott & teine koduloom Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rott & teine koduloom   Rott & teine koduloom EmptyTeis Sept 27, 2011 12:38 pm

Minul endal ei ole rott kassiga kokku saanud (kuigi on kass olemas),aga minu sõbrannal on olemas ka rott (emane) ja ka kass.Tavaliselt hoiab kass isegi siis eemale kui rott lahtiselt on ja olen näinud ka kuidas rott peaaegu kassile kallale on läinud.
Tagasi üles Go down
 
Rott & teine koduloom
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Teine rott
» Rotid ja nende omanikud!!
» rotid omavahel.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Käitumisharjumused-
Hüppa: