Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PealehtPealeht  GalleryGallery  Küülikute külaKüülikute küla  LoomlaLoomla  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 rotid omavahel.

Go down 
+6
Ruudi
Karin84
krissi27
Lind1100
Rotineiu
tixy
10 posters
AutorTeade
tixy
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 04/06/2008

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyKolm Juun 04, 2008 6:22 pm

mul on hetkel üks rott ta on juba u. kuu või rohkem meil olnud...kas keegi oskaks ütelda et kui ma nüüd võtaksin umbes samas vanuses roti juurde, et kas ta saaks temaga läbi kui ühte puuri panen?
Tagasi üles Go down
Rotineiu
Pea-administraator
Pea-administraator
Rotineiu


Postituste arv : 119
Join date : 14/03/2008
Age : 30
Asukoht : rakvere

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyNelj Juun 05, 2008 6:12 pm

Liigutasin teema õige kohta.

Esiteks, kui vana su praegune rott on? Mis soost ta on?

Kindlasti võta oma rotile kaaslaseks samast soost rott. Ära erievat sugu võta. Kuid oleneb, kui vana su rott on. Kui sul on noor rott ja võtad noore roti talle seltsiks, siis peaksid nad hästi läbi saama. Kuid, kui sul on vana rott, siis võta talle kindlasti noor rott seltsiks, sest kaks vanemat rotti ei saaks omavahe läbi. Üldiselt võta noor rott oma rotile seltsiks ja nad peaksid suurepäraselt läbi saama.
Kui tekib veel probleeme, siis küsi. :D
Tagasi üles Go down
https://rott.own0.com
Lind1100
Kohanen!
Kohanen!
Lind1100


Postituste arv : 20
Join date : 17/03/2008
Asukoht : Tallinna lähedal

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyPüh Juun 22, 2008 7:53 pm

Kindlasti on vaja ükskõik millises vanuses rottide jaoks korralikku tutvustamist. ;)
Tagasi üles Go down
krissi27
Kohanen!
Kohanen!
krissi27


Postituste arv : 12
Join date : 30/09/2008
Age : 36
Asukoht : Hetkel Turku, Soome

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyKolm Okt 01, 2008 11:43 am

jepp... korralik tutvustamine käib asja juurde. Ja seda tuleb läbi viia mõlema roti jaoks neutraalsel pinnal.
Tagasi üles Go down
http://www.myspace.com/krislovesemo
Karin84
Kohanen!
Kohanen!
Karin84


Postituste arv : 4
Join date : 02/12/2008

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyTeis Dets 02, 2008 5:26 pm

http://www.pisiloomad.ee/hooldusjuhendidrott.htm
Vaata sellele lehele, siis saad lugeda, kuidas neid omavahel kokku panna... kohe kokku ei soovita lasta... Idea
Tagasi üles Go down
Ruudi
Kohanen!
Kohanen!
Ruudi


Postituste arv : 1
Join date : 17/06/2009
Asukoht : Eesti,Jõhvi

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Rotid omavahel   rotid omavahel. EmptyKolm Juun 17, 2009 12:38 pm

Ma ostsin endale teise roti juurde ning lasin neil üksteisega tutvuda.Olen lugenud et kui nad tutvuvad üksteisega,siis võivad nad kakelda ning tuleb nad üksteisest eemaldada kui nad juba vereni üksteist hammustavad.
Kui lasin neil tutvuda siis vereni asi veel ei jõudnud aga uuem rott hakkas küll niuksuma.Kas ma peaksin proovima nii kaua,kuni vereni asi jõuab? ega uuem haiget ei saanud?
Tagasi üles Go down
Amelia
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 20
Join date : 25/04/2009
Age : 28
Asukoht : Nõmme

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyReede Juun 26, 2009 3:57 pm

Sa pead ise koguaeg juures olema, tegu võib olla alfa paika panemisega. Peale seda võib kõik muutuda rahulikuks.
Tagasi üles Go down
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyLaup Juul 25, 2009 4:15 pm

Ma saan ka endale varsti uue rotu. Praegu üksi elav rott u 7-8 kuune. Ma olen tutvustamise kohta küll lugenud, aga kardan juba ette (oh mind küll), et tutvustus kujuneb raskeks :( Reesi on ju pool aastat üksi elanud!

Keegi annaks veel häid nippe? (peale pisi omade)
Tagasi üles Go down
ArmasRott
Kohanen!
Kohanen!
ArmasRott


Postituste arv : 15
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Lääne-Virumaa, Rakke vald.

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyNelj Sept 10, 2009 7:08 pm

Ärge kartke nii palju. Minu nipp oli olla nende kõrval pritsipudeliga.
Ma tutvustasin 6 kuust rotti 2 aastastele rottidele. Nii kui mingi piuks kuskil käis siis ma pritsisin neid veega. Ja ma tegin seda nii kaua kui nad lõpuks üksteisega ära harjusid. Nüüd saavad nad hästi läbi ja lausa magavad üksteise kaisus. Kogu tutvustus võttis mul aega umbes 2 päeva.
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com
ArmasRott
Kohanen!
Kohanen!
ArmasRott


Postituste arv : 15
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Lääne-Virumaa, Rakke vald.

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyNelj Sept 10, 2009 7:09 pm

Aga ööseks pane nad muidugi eraldi, sest öösel sa neid valvata ei saa. :12:
Tagasi üles Go down
http://www.orkut.com
rotiplix
Moderaator
Moderaator
rotiplix


Postituste arv : 101
Join date : 04/08/2008

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. EmptyPüh Sept 20, 2009 12:29 pm

Tutvustamine läks väga hästi. Enne neutraalset pinda tegin veel nii, et Roxy panin väikese puuriga voodi peale ja Reesi lasin voodile lahti. Said ninad vastu panna ning puutuda.
Neutraalsel pinnal pandi Roxy maha ja Reesi seisis peal ning järgmisel päeval nad juba ühes puuris olidki. Kõigil tutvustajatel veeprits käepärast hoida. Ilma selleta vist ei saaks.
Tagasi üles Go down
Verons
Kohanen!
Kohanen!



Postituste arv : 1
Join date : 31/12/2009

rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Poest toodud närviline rott   rotid omavahel. EmptyNelj Dets 31, 2009 12:54 am

Tere, olen siin uus kasutaja ja see teema tundus just minule sobivat.
Mul on selline mure, et ostsime roti kes on 2 kuud vana ja isane, ostsime ka suure puuri umbes meeter kõrge , 40 cm lai ja meeter pikk, see rott meil juba 3 nädalat olnud , mõtlesime et ju tal igav kuigi me tegeleme lapsega temaga väga tiheli, võttame sülle ja laseme ronida diivanil. Ta on väga puhtust hoidev, sülle ei pissi ja puuris eraldi nurk tal kuhu ta oma väljaheited jätab. Ostsime uue roti ja me ei tea kui vana ta on, lasime algul meie rottil temaga tutvust teha, kui panime ostetud roti väiksema puuriga suurde puuri, ta tuli välja sealt ja nad kaklesid nati , aga võttsime ära selle ostetud uue roti , ja enne ta nagu suhtles ja tuli käe peale sööma või magama , kui nüüd lasime neil tutvuda siis peale seda ,see kes puuris oli kartis ja ei tulnud torust välja ja uus rott ei tulnud kätte ja kartis täiesti,
kas me tegime midagi valesti , ja kui siis mida? sooviks veel mingeid nõuandeid :)
ettetänades Verons! :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





rotid omavahel. Empty
PostitaminePealkiri: Re: rotid omavahel.   rotid omavahel. Empty

Tagasi üles Go down
 
rotid omavahel.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Rotiplixi rotid.
» Rotiloendus
» BLacRat'i rotid
» SuureLoomaHullu rotid
» Rotineiu rotid.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Roti käitumisest :: Käitumisharjumused-
Hüppa: